| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho, no, tohle já jsem vlastně nikdy nepoznala. Naši na cestování nebyli, nejezdili ani na tuzemské dovolené s přespáním, ale jezdili jsme hodně na výlety po Čechách. Auto jsme neměli, takže vlakem, autobusem. Před revolucí jsem nikdy nikde v zahraničí nebyla. Po revoluci párkrát na takové ty jednodenní zájezdy třeba do Vídně apod. A u moře jsem byla poprvé v r. 2002, když jsme jeli na svatební cestu do Španělska, autobusem.
Takže všechno to, co píšeš, prohlídky, nedovolené peníze, nervy na hranicích apod., to znám jen z doslechu. Naši vlastně nikdy neměli tendenci shánět něco ze zahraničí, nebo třeba z Tuzexu, tohle šlo nějak úplně mimo nás.
Já ráda občas vyjedu někam za hranice, ale nejradši stejně poznávám tu naši zem. Bude to znít asi jako klišé, ale jezdíme různě po ČR už spoustu let a docela hodně a pořád mě udivuje, kolik je ještě míst, kde jsme nikdy nebyli a kolik je toho u nás pěkného k objevování. Ve světě je taky krásně, ale všechno se to stejně stihnout nedá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.