| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nejde jim tam ten jed nejak dostriknout, dostrelit? Hlavne teda az vecer, aby byly vsechny v hnizde a nestihly tak rychle vylitnout.

Jinak urcite existuje nejaka varianta s navnadou, u nas v praci takhle opakovane hubila vosy nejaka firma (neobjednavala jsem ji, tak nevim). Vosy tam ziji v dutinach, kam se na ne nedostaneme. Vzdycky po te firme zustal v blizkosti hnizda kus lehce zmuchlaneho alobalu s buhvicim, ktery pridelali nekde u vletoveho otvoru. Umelecky dojem fajn, ale vosy jsme si pak hubili sami - zoufalym strikanim vseho mozneho do odvetravacich otvoru, kterymi letaly.

Nakonec to vzdycky vzdaly, ale vystrikali jsme hodne ruznych biolitu. Taky nam treba zily ve vratech (ram by ze svarenych dutych trubek) a vyletovaly klicovou dirkou. Strikala jsem asi 14 dni, nez jsem se prestala bat strkat klic do zamku (nic je nenastvalo vic).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.