| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

přiznám, že v tom sama nemám jasný názor... na jednu stranu mi asi nevadí zákaz používání mobilu ve škole, na druhou stranu mi vadí ty argumenty pro zákaz...
sama jsem zvědavá, jak to bude u dcery od září vypadat a i když považuju naši zš za skvělou a ředitelku za výbornou ženskou, prostě nějak nemám pocit, že problém vyřeší zákaz mobilu o přestávkách a pořízení pingpongového stolu ~d~ nevěřím ani na "řízený odpočinek" a nabízení aktivit dětem (mám dojem, že děti prostě nutně potřebují dostatek neřízeného času), nevěřím na to, že zákaz zmírní šikanu...
někdy mám pocit, že dospělí jakoby zapomněli na své dětství a vidí ho zpětně výrazně růžověji, nostalgicky vzpomínají, jak oni se družili, hráli čáru, skákali gumu, honili se po chodbách a strašně rádi by totéž dopřáli svým dětem - jen si nejsem jistá, jestli je tohle projektování vlastních představ do života dětí to pravé... ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.