| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já mám dvě děti stejně staré, každé v tercii jiného 8g. Na jedné škole je zákaz mobilů, poměrně přísně dodržovaný, na druhé není. Třídní na té škole se zákazem je hodně bezmobilová, obecně zastává názor, že to děti nadužívají a že jim to neprospívá, já jsem s ní na jedné vlně, takže jsem spokojená. Třídní na druhé škole o mobilech mluví, vesměs ve smyslu, že se mu to nelíbí, že na tom děti visí každou přestávku, ale zatím se k zákazu nerozhodli.
Co vidím já jako rodič je to, že v té první třídě je ten kolektiv mnohem stmelenější, živější, intenzivnějí. Dělají taky mnohem víc blbostí, to je fakt. V té druhé nejsou tak propojení, jsou tam spíš oddělené skupinky, neřeší se tolik, co kdo provedl za blbost. Mě z toho osobně vychází líp ta první možnost, zdá se mi, že to generuje zdravější kolektiv. A děti mají mobil po zbytek dne, myslím, že jim bezmobilová škola jen dává a nic nebere. S důstojností to beru, jenže ve školách je nedůstojného tolik, že tohle už mi zrovna nepřijde podstatné (stav WC a žádání o odchod tam, fungování jídelen, přezouvání) ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.