| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evelyn,

to, že by se alkohol neprodával všude, neznamená, že by se musel shánět. Ponožky taky nemají v každé sámošce a jejich nákup nepovažuju za shánění. Spíš jde o to, že na tebe alkohol nehuláká z polic zabírajících v supermarketu víc místa než zelenina (v mém nejbližším to tak rozhodně je, když vezmu pivo + víno + tvrdý alkohol, je toho fakt dost), aby se ti radostně připomněl "hele, ještě bych mohla vzít flašku", ale kdybys věděla, že hodláš koupit víno, skočila bys do specializovaného obchůdku vedle. (Nebo třeba omezit tvrdý alkohol.) V reálu myslím, že jediný, komu by to opravdu zkomplikovalo situaci, by byly ty supermarkety, kvůli tržbám.

K mobilům se nevyslovuji, mám k tomu velmi smíšený vztah, na jedné straně mi to připadá nedůstojné, na druhé v mnoha případech užitečné. (Teď myslím zákaz používání i o přestávkách, nikoliv odevzdávání mobilů, u toho mám opravdu pocit, že je to příliš osobní věc, kdyby škola dokázala mít zamčené skřínky, přišlo by mi to významně lepší - mít ho mimo třídu, ale ve svém osobním prostoru.) Otázka je, jestli z toho věc důstojnosti neděláme částečně my sami, zákaz vstupu do školy se psem taky nevnímám jako omezení důstojnosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.