| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás jsou mobily zakázány - žák jej má nechat v uzamčené satni skříňce. Hlídá se to celkem těžko, já pod lavice nevidím a mám uspořádání učebny takové, ze není snadné procházet mezi lavicemi. Za dva roky jsem zažila dvakrát, ze si žák nutné musel něco zařídit v době vyučování. Shodou okolnosti byli oba devataci. Jednomu zavolala do hodiny maminka, co mu má koupit dobrého na svačinu, druhy si domlouvat koupi motorky..
Odchod ze školy stejně musí potvrdit rodič minimálně formou sms, nejlépe písemné do bakalářů. Když je někomu špatně, řeší s vyucujicim, případně odchází za hospodářkou.

A ještě zkušenost . Když jsem dělala pedagogický výzkum na SŠ, obchazela jsem studenty v oborových ateliérech na SUPŠ. Něco jsem tam vykládali, pak dávám dotazy a~e~ , aby mi někdo odpověděl, musela jsem k němu přijít, poklepat mu na rameno, znovu to odkecat a teprve se zeptat. Totéž znovu a znovu, všichni měli štuple v uších, poslouchali vlastní hudbu. Nikdo si napovídal, byla to tlupa solitér. Když jsme studovali my (stejnou školu), pustili jsme si hudbu nahlas a cele dny jsme prokecali. O osobním životě, o tématu práce, o umění, navzájem jsme se zkoušeli, diskutovali… Výjimkou byl teda jeden obor, kde se kolem mě seskupují celkem dost lidi a asi hodinu jsme si povídali, tam ty mobily asi nefrcely.
Dcery byly na této škole na táboře, jeden rok nadšeni, jaká tam byla sranda, druhy rok otrávený, ze tam všichni byli na sluchatkach a kromě tvoření tam byla totální nuda
Omlouvám se za případně chyby, píšu bez brýlí z mobilu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.