| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přispívám pravidelně na ČvT a jeden blízký kočičí útulek. Výjimečně přes Donio a tak (obvykle přes upozornění od někoho z přátel, komu na dané věci záleží).

Další většinou přes farnost - pravidelně bývá např. postní sbírka na projekty Diakonie (většinou Sýrie), pak bývají okamžité sbírky v případě katastrof (loni např. mimořádná pomoc Ukrajině, když se protrhla hráz Nova Kachovka a tak) a jiné.

Snažím se přispívat na potravinové sbírky, ale ty mě často nějak minou a dozvím se pozdě, minule se mi povedlo aspoň přes Rohlík.

Dlouhodobě kupuju Nový Prostor, ale jsem z toho na rozpacích - časopis se mi líbí, ale kupuju ho na stejném místě od stejného pána mnoho let, měla jsem představu, že pro prodejce to bude start na novou cestu, a v tomhle případě není.

Z drobností z pouličních sbírek kupuju žluté kytičky proti rakovině, jiné nepotkávám (a i ty kytičky někdy chytím jen přes sousedku, která je pomáhá prodávat). A docela mě mrzí, že se mi ještě nikdy nepodařilo být zastižena koledníky na Tříkrálovou sbírku. Jo a moje děti milovaly ty velké pokladničky psy na výcvik slepeckých psů, už jsem je taky hrozně dlouho neviděla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.