| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čumčo, vtípek jsem pochopila a pokračovala v něm ~:-D

Teď, když ty jsi rozvinutí vtípku nepochopila a ptáš se vážně (s ironií ohledně zhoubných sacharidů, kterou ignoruji), odpovím korektně.

Psaní o kamarádce vhodné pod 50 si nevybavuji - ale mám takové drobné, kde by to dávalo smysl.

Chorá trochu jsem.

Nepodsouvám (asi jsi myslela spíš "nedoporučuj") nikomu lowcarb, jen jsem Huse navrhovala, ať zkusí to větší množství vajíček bez sacharidů, zda by ji zasytily - psala, že "ani deset" (to byla nadsázka). Odpověděla, má vyzkoušeno, a fakt jí to nefunguje, žádný problém.

Strava s minimem sacharidů neznamená "postavená převážně na proteinech". Každého věc. Moje je postavená na zelenině (minerály, vitamíny, sacharidy), proteinech a tucích, a nějaké sacharidové čistě mňamky.

Ohledně tvého syna netuším, jak má poskládanou stravu, ale obecně se bez sacharidů posiluje špatně, zřejmě to má nějak vychytané.
Proč potřebuje tělo luštěniny? (to není rýpání, nevím to, nemám nastudováno, co obsahují, co se nedá přijmout z jiného jídla)
Vlákniny je dost v ovoci, zelenině, oříškách, přílohách (brambory, hnědá rýže, celozrnné těstoviny). Nevím, co myslíš kvalitními sacharidy?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.