| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hatato, je dobré být dobře vyspalá, potom se ta zátěž zvládá líp. Přestávala jsem se ovládat, když jsem kojila druhé dítě a druhé nastoupilo do školky, došlo mi, že jsem jako máma a v podstatě mě to složilo (máma občas ječela a měla při tom tak výrazné tmavé oči, že jsem se jí vysloveně bála). Bylo pro mě nepřekonatelné, že po celém dni půl hodiny před spaním dětí zařvu, jelikož už prostě nemůžu...a že jsem tudíž jako moje máma. Byl to pro mě konec světa.

Nebýt v hubnoucím režimu.

Přijímat dostatek B-vitamínů, třeba z pivovarských kvasnic (podpora nervového systému).

Vydržet a vědět, že ta puberta není napořád. Osmý ročník zš mého syna s online výukou mě dostal skoro do Bohnic. Oba jsme cholerici, podle MM je syn celý já, takže to jiskřilo jak při ohňostroji - od té doby půlrok co půlrok o něco lepší a lepší

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.