| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hatato, tohle jsou věci, které řeším pořád :-). Mě to teda nechává chladnou.
Syn má AS a denně mě vytáčí tím, že schválně šilhá. Má už tak silné brýle a bohužel stále nemá ustálené dioptrie, takže operace zatím nejde. Šilhání se naučil a dělá to schválně. K tomu špatně mluví, když chce, mluví dokonale, ale on většinou nechce a mluví tak, že mu není rozumět. Tráví fakt hodně času na počítači a nedá si říct. Nedávno mu bylo 19. O jakoukoliv pomoc si musím donekonečna říkat. Vždy se u toho šklebí, dělá věci schválně špatně a pomalu, abych více neotravovala. Jeho AS se navíc projevuje tím, že fakt nemá rád změny.
Na druhou stranu. Narodil se s komplikovanou vývojovou vadou, má za sebou spousty operací a bohužel před týdnem mu potvrdili další vážnou diagnózu, která s tou původní vadou souvisí. Já to hodně obrečela, on to akceptuje. Nic mu jiného nezbývá. A mně nezbývá než ho podpořit a vydržet. Ale to šilhání a špatné mluvení mě zničí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.