| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já si sama pro sebe taky seznamy píšu, kdyby byla pravda, jak se často říká, že se děti učí nápodobou, tak si puberťák ty seznamy píše taky. Já jsem v balení docela systematická. Ovšem syn to neudělá ani za nic, protože to přece nepotřebuje (pak část věcí nemá). A aby mu někdo překontroloval kufr, jesti tam má pláštěnku, kartáček na zuby nebo přezůvky, to nedopustí a hádat se nehodlám.
Jo moje nervy, pokus pomoct byl, ale holt ne. Tak jede s tím, co má. Zase nejezdí na Aljašku neno někam do nehostinné divočiny, takže ono se dá přežít prakticky s čímkoliv.
Už se mu ovšem stalo, že na jednu akci měl mít spacák a deku, což si nepřečetl a týden tam vydržel bez toho s nějakou půjčenou dekou velikosti plakátu.
To vyměkl i on a potupně volal, zda bychom to na druhý týden přivezli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.