| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

babi, KO jsem měla opakovaně ukázkový, i když jsem se cítila na umření (chronická borelióza a spoustu koinfekcí)

stolici jsem měla standardní i při celiakii (vysokánské protilátky, které směrem k celiakii ukazují), není to prý obvyklé, ale stává se

mně paradoxně přijde, že jídlo je docela nepodstatná věc pro kvalitní život (je z něj ve výsledku to hovínko), tak proč ho flákat nebo vykyvovat směrem tam/onam, když se to jde od mládí naučit dělat dobře, s mírou, tak aby člověk jedl hodně pestře a nepřemýšlel o tom~d~

že dlouhodobý low carb není pro osoby s depresivní predispozicí, toho je napsáno hodně

psala jsem ti něco v tom smyslu, že mi přijdeš naprosto úžasné, jak štíhlá a výkonná jsi, ale že toho od svého těla možná chceš moc (ještě víc zhubnout, protože u někoho vyštíhlení k 50 nebo i na 48 má smysl~7~), obzvlášť když jsi smutná~7~ - poslala jsi mě s tím do háje, že jsem blábola (nadsazuji) a já to respektuju~d~

Ale babi, kdybych byla taková ......(doplň podstatné jméno~:-D), tak ti tiše přeju, že máš smutnější období a nepíšu ti svoji zkušenost a vyčteninky

prostě tu argumentační sílu, jak jsi to nazvala, cítíme obě někde jinde, takže fakt už do třetice můžeme jít od toho

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.