| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monam, to je hrůza. Ale riziko nákazy při cestě s nemocnou dcerou v autě bylo asi evidentní, i když tedy jsem snad dosud neslyšela, že by se tak přenášela infekce, která se projevuje "jenom" bolestí ucha.
Naše dovolená ovšem dopadla jen o něco lépe a to jsme odjížděli (odlétali) zcela zdraví. Manžel onemocněl druhý den po příletu, nejdřív to vypadalo na alergickou rýmu, ale večer zimnice, horečka, ležel tedy jen jeden den a další částečně a nějak to překonal. Nato ovšem syn bolest v krku a teplota, od půlky devítidenního pobytu už v podstatě jen ležel na pokoji + krátká vycházka pozdě večer, po návratu pozitivní test na stretokoka a ATB - ještě zastihl poslední den pediatričku v ordinaci před dovolenou - dcera padla ovšem až den poté. Na nejblížším ORL rovněž dovolená, na dalším taky, zástup pediatričky jen pár hodin v týdnu a přes půl Prahy. Nakonec jsem nějaké ORL objevila (ještě, že toho je v Praze dost) a má taky ATB, místo prvního týdne sportovní přípravy, poté, co celý červenec poctivě cvičila domácí cvičení a snažila se udržet ve formě i jinak ... Já jsem očekávala onemocnění se začátkem srpna, kdy začíná měsíční dovolená mojí praktické lékařky, ale zatím teda dobrý ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.