| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mne už cyklisté dohnali do stádia, že nenávidím každého, koho vidím na kole v cyklistickém oblečku ~t~ úplně nejvíc nenávidím pravidlo 1,5 metru, které platí jen pro auta, pro cyklisty nikoliv... já pracně předjedu cyklistu, abych o pár metrů dál musela zpomalit kvůli koloně a cyklista se plynule dál vydá podél kolony zprava a podjíždí klidně i v 40 km rychlosti ~d~ načež se kolona rozjede a já mohu zase hledat místo, kde toho cyklistu zpátky předjedu, abych dodržela 1,5 metru... případně když cyklista na červené nelení, plynule přejede ze silnice na chodník, přejede křižovatku po přechodu, aby se za křižovatkou zase vrátil na silnici - v takovou chvíli mívám chuť ho z toho kola sundat ~d~
obecně jsem přesvědčená, že by kola na silnici měla mít nějakou verzi spz, aby byli cyklisté identifikovatelní a postihnutelní za porušování předpisů - dost často prasácky hřeší na to, že porušení předpisů je u nich nevymahatelné...
jo a taky mě vytáčí motorkáři, když na 3 proudé silnici ve městě (jižní spojka třeba) předjíždějí mezi pruhy v obou proudech - mezi prvním a druhým a druhým a třetím... kolikrát jedu prostředním a motorkáři mě míjejí z obou stran zároveň - copak se sakra nevidí vzájemně? když vidím jak se za mnou blíží, ráda mu uhnu ke kraji pruhu, aby mohl předjet bezpečně, ale když jede z obou stran, je to stresující pro všechny...
a jinak k otázce - ano, někdy se chovám bezohledně a to svou pomalou jízdou v terénu, kde to neznám, je úzká silnice, serpentiny a já nevidím dost před sebe... vím, že řidiče za mnou to rozčiluje, protože oni třeba mají trasu najetou tolikrát, že by ji dali i poslepu, ale zcela bezohledně odmítám zrychlit ~:-D takže abych byla fér, snažím se takovým trasám vyhýbat (ne vždy to jde, takže se fakt omlouvám, za své zdržování ~:-D)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.