| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vrrtaku, já si nemyslím, že je to myšleno jako nepochopení ze strany lidí, kteří si neumějí představit, že zdražující se potraviny zasahují do rozpočtu.
Já osobně si to představit umím a opakovaně tady píši, že jsem si také prošla obdobím, kdy doslova každý rohlík hrál roli.
Ale když se tím člověk bude užírat, bude stále pozorovat nehoráznost všude kem sebe, jak si tím pomůže?
Já chápu i to, že každý je nějak nastavený a obtížně ovlivňuje své prožívání, ale zase - je v jeho vlastním zájmu, aby se pokoušel postavit k životu z jiné strany.
Kroniku neznám, vím o jejím životě jen to, co tady píše a podle toho mi nepřijde její situace beznadějná.
Žije v kraji, kde asi není úplně optimistično, nicméně jsou s mužem dva, zatím (asi?) zdraví, mají dům (to může být past na peníze, o tom bych přemýšlela), mají práci, i když možná ne ideální, mají nějakou kvalifikaci... Mají auto, jsou mobilní, přijatelné potraviny za přijatelné ceny se sehnat dají, možná ne u místního Vietnamce, ale dá se, beznadějná situace v mých očích vypadá ještě jinak ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.