| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Po dovolené dávám do pořádku zahradu. Před odjezdem jsme nainstalovali samozavlažování a zahrada přežila a dokonce překvapila, jak je bujná. A teď otázky.
Máme několik jabloní. Bohužel jablka téměř všechna spadla a jsou prolezlá zvířátky a hodně nahnilá. Jsou nahnilá už na stromě a vlastně padají pořád od jara. Stromy mají okolo třiceti let. Máte nějaké rady co s tím, abychom příští rok opravdu sklidili zdravá jablka?
Druhý dotaz. V rohu, kde se stýkají celkem čtyři zahrady, mezi jednou jabloní a šeříkem, mám asi dva metry čtvereční hodně zastíněného prostoru. Ráda bych tam vysadila něco, co má rádo vlhký silný stín. Máte nějaký tip?
Třetí dotaz. Máme jeden jehličnan a pod ním roste jen plevel, který trhám. Ani tráva ne. Je tam hodně spadaného jehličí, které občas shrabu. Nějaký tip, co by tam mohlo růst?
A poslední. Jsem neschopná, ale nevím, jak docílit těch krásných plných pelargonií. Dávám jim výživu.,nejsou suché, ale nikdy mi moc nekvetou. Moc ráda bych tady měla takové ty velké pelargonie, jako často mívají v Rakousku. Co dělám blbě?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.