| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

vzhledově mi u delona vždycky nějak vadila ta přílišná souměrnost... připadal mi takový neživotný, umělý, nevzbuzoval emoce... a belmondo byl naprosto typicky ošklivý ~t~ nikdy jsem nechápala, jak mu v těch filmech padaly ženské k nohám, vždyť neměl žádný šarm ~:-D
ale já jsem strašný skeptik, co se mužského vzhledu týče, líbí se mi obvykle spíš starší chlapi, když už z nich něco vyzařuje, asi potřebuju, aby měli něco odžito a bylo to na nich vidět ~:-D takže třeba i takový brad pitt mi přijde dneska mnohem hezčí než zamlada, stejně tak clooney nebo dicaprio (ani jeden se mi jako mladý nelíbili ani trochu)
mladý se mi líbil hugh grant, pro ten jeho křivý úsměv a oči, ale taky spíš líbil, než že bych ho viděla jako sex symbol... aby byl chlap sexy, musí mít v očích smích a rošťáctví ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.