| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem koza zahradníkem, neberu to moc vážně, něco se daří, něco ne..
Naše jablka jsou na tom stejně. Každý rok si říkám, že je pokácíme, ty, kde ty plody hnijou už na stromech. Ještě jsme se k tomu ale nedostali. Zkus je nechat odborně prořezat, zmladit. Třeba pak nasadí míň plodů, které ale vydrží. Možná by pomohl i nějaký postřik v době květu, ale nemám vyzkoušeno, chemii v zahradě nepoužívám kromě hnojení kytek, ale ty nejíme, tak mi to neva.
Do stínu asi ty hortenzie a bohyšky, já je mám v polostínu a musím je v horku zalévat.
Pod jehličnanem nám roste akorát tak líčidlo, jinak nic. Nechávám to tak. Aspoň se pak líp sbírají šišky.
Pelargonie mám každý rok krásné a fakt se o ně moc nestarám. Zalévám je tak 3x týdně max, kolikrát i méně. Na zimu je strčím do garáže, za zimu je tak 3x zaleju, vždycky si říkám, že tohle už nemůžou přežít a ony jo.. Převislé mám letos poprvé. Přihnojuju je jednou za 14 dní a je potřeba odlamovat odkvetlé květy v tom kolínku. Pak nasazují na nové líp. Ale taková ta záplava květů jako v Rakousku to teda není, možná, kdybych je hnojila každý týden, jak se doporučuje, bylo by to lepší. Dneska jsou úplně bez květů, včera se tu prohnala bouřka a jsou úplně oholený :(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.