| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Krásné téma!
V Automatických mlýnech jsem letos byla na jaře, byl to zážitek! A teď jsme kvůli nedostatku času vzdali Dánsko a jeli na pár dní na Moravu. A zrovna přes Kamenici nad Lipou 🙂 a tam jsme se taky koupali v lomu nedaleko toho lesního židovského hřbitova.
Pak jsme pokračovali nejprve do Hlubokých Mašůvek, kde je malé dokonalé koupaliště a takové utajené poutní místo. Pak přes Dolní Kounice (klášter Rosa Coeli) do Pavlova, moc jsem chtěla vidět archeoskanzen a je boží. Mezi kostely a muzei jsme různě jezdili na kole, takže nakonec jsem viděla i soutok Moravy a Dyje a zase se projela okolo Valtic. Jezdíme už jen ve dvou, nenápadnou dodávkou, předělanou na spaní, takže nocujeme, kde se nám líbí (mně se líbí poblíž vodních ploch), takže jsme úplně svobodní.
A shoda okolností mne letos dovedla do Brna, kde jsem předtím byla jen jednou v životě, a to na Špilberku. Měla jsem málo času, ale aspoň to nejcentrovatější centrum jsem si prošla. Okouzlila mne Loretánská kaple a kostel vedle a šokovalo mne, že je to taková bašta Hnutí pro život.
U nás v Praze jsem vzala letos návštěvu do Strahovského kláštera a knihovny a byli nadšeni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.