| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

je to pár dní, co jsem z Polska jela Trutnovem, tak já nevím, buď jsem klimbala, anebo jsem si fakt nevšimla, že jedeme stavbou... Už aby se Trutnovu ulevilo tou dálnicí...

Náchodu se asi neuleví nikdy, tam aby měl člověk půl hodinu na průjezd, anebo uměl ty zkratky městem (už je umím~5~)

Dvůr je v ranních hodinách taky báječnej, občas je to tam dopravně jako v Praze, někdy stačí 3 minuty, někdy 30, na té hlavní strašně chybí další kruháče...

Už jsi ve Dvoře zkoušela to Milujeme dorty? Tuším, že jsem ti tam jednou doporučovala zákusky, protože narozdíl od úpické Edušky, která mírně upadá, Milujeme dorty pečou opravdu "první ligu" a i bezlepkově~R^ A pečou nejlepší svatební koláčky, jaké jsem kdy ochutnala, jsou úplně snové...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.