| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beat, závan nostalgie... naproti tomu kostelu jsme byli v létě roku 2015 s MM na prodloužený víkend na samotě Adelheid (dneska se koukám jmenuje u Hadince). Běhala jsem, MM jezdil na kole - něco u nás, něco v Polsku... půvabná místa. Vůbec nemohu přispívat do této diskuze, protože mi přijde těch míst tolik, že se to nedá vypsat, plus tedy kde je součástí půvabu božský klid tak úplně nechci, aby tam lidi začali jezdit obytňákem ~;) Mně přijde celá česká krajina přímo protkaná místy krásnými, zajímavými, bizarními... ať příroda či stavby. Mě navíc fascinují i technické stavby typu hrází, mostků, zpevněných břehů potoka, dlážděných cest iks století starých - a to není úplně věc, na kterou by se někdo jel cíleně podívat, to se prostě musí potkat cestou "nikam" při pozorném pohledu.

Něco na té samotě Adelheid tehdy bylo špatně, ale zaboha si nemohu vzpomenout, co ~a~ takže jsem přímo tam odtud našla na další noci ubytování o kousek dál, ale než jsme se stihli přesunout, udělalo se MM blbě tak, že jsme se vrátili domů, respektive MM do nemocnice.

Jo ale zpět k objevům - pod tím Vrchorlickým kostelem byla kolem nějaké chalupy instalovaná výstava obrazů, tuším to byl přímo autor - pan domácí, který to snad vždycky rozvěsil, když bylo hezky, a zpřístupnil na své zahradě. Nejsem si jistá jak přesně to bylo, ale něco takového zvláštně kulturního tam... jestli pak to pán ještě dělá? :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.