| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

https://www.antikavion.cz/kniha/smirbuch-jazyka-ceskeho-patrik-ourednik-1992?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwrKu2BhDkARIsAD7GBosxpfkmlwMHZ95OYy_hUrE0rI8_9S6lJrVWSz_lXl2vMbkHvyL6N44aAiEJEALw_wcB

Ropucho, ochudili, to každopádně~d~

Tenhle titul výše linknutý jsem kdysi coby mladičká dívka dostala od první zaměstnavatelky v knihkupectví, prý abych se dovzdělala, jelikož jsem mluvila jen spisovně~:-D Doma jsem tím listovala a šla mi hlava kolem, co jde jak vyjádřit.

U nás doma se téměř nemluvilo, a když, tak spisovně~d~ Já myslela, že se to tedy musí...
Potom jsem poznala budoucího manžela, a ten si z mé mluvy dělal otevřeně legraci (hlavně mu vadilo, že otázku končím "...., že?". Štvalo mě to strašně. A o svém nastávajícím jsem si myslela, že je debil. Jenže on byl fakt chytrej, jen ta uvolněná mluva. Potom mě to rozesmívalo... Potom mě to další vyjadřovací vesmír pohltil, protože (pokud není míněn zle) má ohromné kouzlo~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.