| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

fakt až tak?~e~

Despi, mám kamarádku, které cca jednou za tři roky řeknu, co si myslím o jednom jejím životním postoji (a to až když mám dojem, že je situace fakt vyhraněná, ježí se mi z jejího vyprávění chloupky na zátylku a mám o ni a lidi na ní závislé fakt strach). Znáš ten pocit, kdy se v tobě při poslouchání litanie něco úplně sevře, a vidíš ji jako někoho, kdo už stojí u propasti, polovinou chodidel ve vzduchu?~7~

Je to k ničemu, nedoporučuju to, nicméně nikdy bych si neodpustila, kdybych ji aspoň nevarovala. Jednou prý potom chvíli po mém odchodu hrozně brečela. Podruhé jsme se chytly. Od té doby kolem toho tématu jen opatrně našlapujeme, ve všem ostatním si rozumíme dobře (anebo se respektujeme a odlišnému postoji smějeme). Jasně že ve svém náhledu/strachu o ni nemusím mít pravdu, nebo ji mám jen částečně. Ale známe se x desítek let.~d~

Nicméně s člověkem, který čas od času "visí na vlásku" se musí hrozně opatrně... Přestat se s ní stýkat? Tak to už vůbec ne~d~ Mám ji přece opravdu ráda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.