| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A nikdy nepochopím, co je jako rychlejšího na tom "odnesl to tam osobně a za hodinku to bylo vyřízené", než "poslal jsem to z domova elektronicky a za 30 vteřin to bylo vyřízené".

Max teda ve smyslu, že formulář vyplníš blbě a to ti ona na místě samém řekne - tady to škrtni a vyplň to sem..., zatímco elektronicky ti musí napsat hlavičkovou odpověď na téma, výzva k doplnění/opravě..., ty to pak louskáš a přemýšlíš, co ti chce říct.

Jasně, to pak jo.

Ale to jde taky na jednu stranu o "blbuvzdornost" formulářů, na druhou stranu o (často naprosto zbytečné) obavy lidí z toho, že něco vyplní blbě.

Pak jsou samozřejmě specifické situace, na které se lidi "musí" zeptat - třeba - mám do společně posuzovaných osob zadat i dceru mého manžela z provního manželství, když jí má ve střídavé péči? a tak... Ale i tak mi nikdo nevymluví, že rychleji to zjistím googlováním na internetu, než tím, že si pojedu do spádového města sednout do fronty s číslem...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.