| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kaipo neboj,do plánu akcí už se nedostanu, psala jsem o období kdy jsem tam byla.
Informace ze školy, na stránkách vidím nové rozvrhy, takže vidím kdo koho učí, vidím kdo odešel, kdo je tam nový, stačí přijet za našima a projít městem a nebo potkat někoho tady z místních a on už se někdo najde kdo o škole začne mluvit, ony jsou tam teď velké změny, které se ne každému líbí, mimochodem se to probíralo i na FB stránkách města v diskusi. Nemusím se ani ptát a vím některé novinky.
No a s některými spolupracovníky jsem v kontaktu, tak něco vím i od nich, a v červnu jsem se byla ve škole podívat a popovídat si s těmi co mi byli blízcí a byly ještě v práci.
Nebo toto se nesmí taky, jakože když odejdu z práce tak pro mě to tam úplně skončilo a jsou pro mě tímto všichni cizí a nezajímá mě jak se jim daří? Tak to mám tedy jinak, i když se ti to asi nelíbí. Ony se ke mě hlásí i děti když mě potkají tady , jezdí sem do města dost lidí na nákupy, takže pokud chci potkat někoho z našeho městečka stačí jít hlavně o víkendu do nákupního centra a nebo do velkých marketů- 100% tam na někoho narazíme, a nebo mladí sem jezdí do středních škol a nebo za zábavou

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.