| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kaipo zvědavost, zajímalo mě jak dopadly plány které byly ještě když jsem tam byla, já se nedívala ani tak na to kdo učí kde matiku atd. ,ale třídnictví u nás na budově, no a něco bylo docela překvapení jak to dopadlo. Ono je to tak trochu jako u Cimbur, ne vše je tam špatně, a jak jsem tady už psala to nejbližší okolí kolem mě , (myslím v práci u mě na rajónu a u nás na budově) ,mě dost podrželo v době krize, když jsem došla až k té první výpovědi a bylo fajn a někteří mi i chybí, ono 17 let jen tak nevymažeš. Jasně že některé ani vidět nechci (a najust je potkám skoro vždy když přijedu do města) , u některých je to neutrální, pozdravíme se a jdeme dál, ale někteří fakt byli dost bližší. Jo teď jsem spokojená, je to úplně jiný svět, v práci jsou lidi fajn a to i ti z jiných směn se kterýma se jen potkávám a předáváme si pracoviště , pochopitelně i tam se najdou jedinci se kterými si úplně nesedneme, ale taky tam není tolik času si popovídat, to ve škole jsem měla víc možností kdy se bavit, třeba i při práci, nejen při dozorech, i proto tam ty vztahy byly bližší

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.