| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"větší šance, že to bude mazel, protože jako kotě si na to zvykne."

jo, naučí se člověku nejvíce věřit...když během vtiskávání se k ránu má ke komu přitulit (za svítání jsou koťata rozlítostněná, hledají mámu)...často mi v tuhle dobu kotě usínalo u krku, tam, kde je cítit lidské teplo, uklidní ho to a spí se dál...

To mi připomnělo...Stáňo, kotě by mělo mít 3 měsíce, než jde od mámy, není to jako u pejsků, kteří chodí od feny na 50.dni, 3 měsíce jsou ideální, aby ho máma stihla ledacos naučit

Na vesnici si lidé předávají koťata třeba na 6.týdnech, po pozření prvních granulí (aby byla mláďata co nejdřív z domu a nestalo se, že celý vrh zůstane doma), ale je to příliš brzo na odloučení od mámy i sourozenců. Dávala jsem koťata na 3 měsících, po první dávce vakcíny, s čerstvě založenou průkazkou a několikrát odčervené.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.