| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neznama,
"A jak se cítíš po takové pauze?"

Jsem nadsena.
Je to dobrodruzstvi!

Ale narocny to je, jsem daleko unavenejsi nez jsem cekala, musim se jeste naucit hospodarit se svyma silama; jsem to tenhle tyden pretahla (byla nucena to pretahnout pac moje "Co" musela na celej tyden do Berlina) a vcera a dnes jsem vysilenim opravdu brecela.
Ale fantastickej kolektiv: vcera si hned vsimli, ze mi neni dobre - jedna kolegyne mi strcila do ruky kafe a rika "ty si ted tady sednes v klidu do kouta, das si 2 hodiny pauzu a ja to udelam!"
Tohle tedy nakonec nevyslo, diky jednomu linymu blbovi, co to mel delat s ni - a poslal misto sebe me, pry at se po(na)ucim - ale ten je od pondelka v jinym oddeleni a za 6 tydnu uplne pryc.
A moje "co-" je od pondelka zpet, tak bude zase dobre...

Jo a doma to vypada jak po bombardovani! Manzelovi a detem nejak nedoslo, ze fullservice od maminky skoncil a ze musi taky neco delat sami.
Nehodlam ze sebe delat gerojku a udrit se na druhe smene; jestli se to budou muset naucit tou tvrdou cestou, tak jejich volba.
A protoze starsi dcera, co sama od sebe "videla" a ty posledni dny doma casto neco delala, kvuli odstehovani vypadne taky, tak to bude drsny.
Ale az nebudou mit co jist a si obliknout, tak jim to dojde. Nebo mozna driv, o vikendu svolam "rodinnou radu", jak budeme organizovat domaci sluzby.
V tomhle mam taky podporu v praci, ty zensky, co tam jsou, tohle znaji, tak o tom casto mluvime - kdyz se tedy tento narocnej tyden v poklusu mijime.
Byl fakt prisernej, ve ctvrtek odpoledne bylo heslo "prezit uz jen jeden den", v patek "jsme na cilove rovine, vse je ok!". ~b~

Ale celkove jsem moc rada, dokonce jsem si rikala, skoda, ze jsem nezacala driv.
Jenze to by manzel musel zvolnit a taxikarit deti a bylo by min penez, nebo bych balancovala praci a deti a byla uplne ustvana...
Dobre tak, jak to bylo a ted je!

Chce to si vybrat dobrou praci, kde je clovek rad a cenenej, pak se tam clovek tesi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.