| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sloni, to zní jako dobrý program a plán :-)

Jinak co se tu píše o teplotách, tak se přidám: probudila jsem se do 21°, ani v noci nebylo o moc chladněji, a to jsem v oblasti, kde je vždycky o pár stupňů méně, než v Praze. Teď předpověď trvá stále na tom, že dnes bude max. 26°, ačkoli současně hlásí, že aktuálně je 28,5°. Děje se to opakovaně - nechápu, že v systému nemají nějakou jednoduchou kontrolu-opravu na to, že když je ve dvě 28, nemohou "předpovídat" na ten samý čas 25 ~d~

Jo tak co o víkendu... ráno tedy proběhnout, i když to bylo již na nejlehčí trenky a tílko, zbytek dne trávím drobnými domácími pracemi s dlouhými přestávkami u přenosu z paraolympiády. K tomu popíjím suché bílé s ledem, což činí teploučký den velmi příjemným ~:-D
Zítra to bude dtto, jedině snad jestli ráno stihnu mokrou trávu, tak zkusím párkrát mávnout kosou, jestli už to tělo stále bolavé po 14 starém schodobití dá. Původně jsem měla být v neděli na běžeckém závodě i s vnučkou, ale necítím se nato. Pauzíruji. Doufám, že když si teď víc odpočinu, tak příští sobotu již budu moci na půlmaraton v plné síle.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.