| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Samozrejme. Nejak si nedovedu vzpomenout na neco, co bych opravdu potrebovala, tedy krome veci na basic preziti, ale kramu mam plny barak.
Obcas si udelam radost kouskem obleceni, ale nejvetsi radost by mi udelalo, kdybych zhubla cca 6 kilo a vesla se do sve sbirky krasnych kosil. Takhle mi je nosi deti a ja jen smutne koukam.

Nejvic ale investuju do rostlin, hnojiv a ruznych vychytavek. Leta to byla prevazne zelenina a ovoce, ale kdyz jsem vytunila odrudy pro nase podminky a chutove bunky (malokdo ma lepsi a bohuzel i drazsi rajcata nez my) zpusob pestovani a co pak s tim (hlavne jsem obsadila kazde myslitelne mistecko zahrady), potrebovala jsem dalsi podnety.

Ted sazim kytky. Predni cast zahrady jsem zaminovala pivonkami, no ale s tim take souvisi hosty a denivky a…
Kdyz si nekdy nahodou vzpomenu, kolik to vsechno stoji, mam pocit guilty pleasure jak vysity. Dnes mam predsevzeti zasadit 3 kontejnerovane ruze na mista, kde jsou zatim ale krasne cinie, rudbekie a hlediky (jasne, za chvili bude po nich, ale je mi jich prece jen lito).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.