| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho - "A jak si poradili v jiných zemích?" - já právě nechápu, proč se u nás pořád dokola točí v debatách o porodech z obou stran stejné argumenty, ale málo nás zajímá, jak konkrétně to chodí jinde. Moje dcera rodila doma dvakrát - v Německu. Nemůžu říct, že bych z toho měla radost, bála jsem se o ni i o dítě, ona je ovšem typ, že nemá smysl snažit se jí něco vymluvit, když už se rozhodla.
Pochopila jsem ale, že pro možnost rodit doma tam mají přesně stanovená pravidla, stejně tak porodní asistentky přesně vědí, v jaké situaci je případně v průběhu porodu nutné okamžitě jet do nemocnice. A je zajištěná péče před porodem i po něm, aniž by se někdo nad domácím porodem pohoršoval. Tak si myslím, že by možná bylo fajn, neobjevovat Ameriku, ale vyjít z funkčních zahraničních zkušeností.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.