| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hezký večer. Prosím o rady, tipy a postřehy jakým způsobem si hledáte práci? Já procházím v našem okresním městě i městě nedaleko místa bydliště evidenci ÚP i nabídky jednotlivých agentur přijde mi že většina firem hledá zaměstnance řemeslné výroby (jsou určitě hodně hodně potřební) ale míst pro středoškoláky, kteří hledají jednosměnný provoz je jako šafránu.

Když něco najdu jsou to většinou obchodní zástupci nebo pracovníci v bance. Já bohužel tyhle schopnosti nemám tu průraznost, obchodní talent a schopnost argumentace abych dokázala zákazníka pro daný produkt nadchnout.


Já bych potřebovala takový spíše kratší režim pro to, abych ve volném čase mohla co nejvíce pomoci mamce s velkým domem i rozlehlou zahradou, tata nefunguje zůstala by na to sama.

Zároveň plánuji rozvinout i svoje podnikání co se týče tvorby rodokmenů, ale vše si musím oživit a zopakovat a pak sehnat někoho šikovného na vytvoření alespoň malinké formy propagace (webovky atd).

Mám v plánu obepsat třeba i archivy a knihovny, někdy vídám že třeba i Hnutí Duha, nebo Člověk v tísni potřebují někoho i na práci domů. Bavilo by mě třeba i přes nějaké nakladatelství psát články s příběhy jednotlivých útulků i samotných bezprizorních zvířat. Uvidíme teprve se se vším seznamuju ale budu bojovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.