| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, já vím, že máš v podstatě pravdu a tvoje argumenty jsou na místě, ale vrrtak je teď asi v šoku...a potřebuje ventilovat~d~ Až se u nich situace začne uklidňovat, budou uklizené ulice a začne se s obnovou, vrrtak to uvidí sama, že systém funguje... Teď vidí hlavně zmar a zkázu.
Před xy lety na zahradě mého rodného domu spadl břeh, zavalilo to louku a zahradní jezírko, kde jsem si jako malá hrála. Totální zkáza, navalené kameny a zemina na stovkách čt.metrů~n~ Stalo se to částečně "protože příroda, strmý svah" a částečně protože sousedi na kopci tímto směrem vypustili celý bazén najednou. Bylo to hrozný, zlobila jsem se strašně, převážně na ty sousedy, což nebylo úplně fér, zavinili to jen částečně. Ale já jsem pořád měla před očima to jezírko s leknínama, rybkama, žábama, nádherně obrostlé skalničkami a vodními rostlinami (malá oáza klidu), milovala jsem to tam.~n~ Taky mi v podnájmu nic nechybělo, ale zahrada rodného domu byla v troskách, ačkoli nejsem majitelem~d~

Víš, napadlo mě, jestli toho od vrrtaka nechceš trochu moc, jakkoli tvoje argumentace je dobrá. Vrrtak sice nemá vyplavený byt, ale zničený je kus země, který měla ráda. Kdyby mi někdo v takové situaci podsouval, že jsem např. Okamurovec, zabíjela bych. Ona sice současnou vládu nesnáší, ale není automaticky Babišovec, a hlavně teď není asi dobrá doba, kdy pracovat na jejím politickém postoji (jestli vůbec).~7~ Když bydlíš u následků takové katastrofy, tvoje vnímání je v tu chvíli změněné...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.