| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hypotéka je náhodou fajn zdroj levných peněz, zvláště v době, kdy úroky byly běžně pod 2% ročně. Kdo ti tak levné peníze dá?

Já si vzala hypotéku na dům i na kancelář, i když bych nejspíš tolik nepotřebovala, tak jsem šla do vyšších částek.

Dluhy nejsou primárně špatná věc, jenom když se s nimi neumí pracovat, nebo když se to přežene. Tedy třeba dluh na dovolenou, vánoční dárky, kreditky...

Určitě ještě chci jednu, jenom čekám, až ta procenta ještě trošku slezou dolů, chci koupit ještě jeden byt v Brně, kam čekám, že za 6 let dítě bude chodit na VŠ... Když vidím, kolik příbuzní platí za nájem Vš dětí-studentů, tak mě jímá hrůza... Radši bych vzala byt, teď těch pár let ho pronajímala a pak tam může bydlet naše dítě (a místo studentského nájmu budeme platit hypotéku). Dokud mám věk, že mi ji banka dá bez větších obstrukcí, tak určitě do toho chci jít.

To je pořád majetek, který se dá kdykoli prodat a většinou s navýšením ceny. Část hypotéky ti umoří nájem, takže je to vlastně "skoro zadarmo".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.