| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ne, nemám ráda grilování. Hlavně, když jsem na něj zvaná, to je ještě horší. Když vidím, jak řada lidí běžně používá stejné náčiní na syrové maso i na sundavání hotového z grilu... je mi z toho nanic a prakticky to nejím, o kampylobaktera nestojím.

Doma tohle sice odpadá, s manželem grilovací hygienu dodržujem, ale i tak je to plno čunění v prostorech terasy, kde to vadí víc než ve snadno ukliditelné kuchyni, mastné fleky se z dlažby nedostanou. Je z toho smrad, je z toho dlouhé čekání, než se to propeče, kdy se všichni zatím nacpou přílohami a pak věci připravené na grilování zbývají a musím vymýšlet, co s tím....

A taky je z toho obvykle spousta mastného papírového odpadu, protože ven nerada dávám porcelánové nádobí, tolik ho ani nemám, jak si vždycky někdo něco dá, pak za čtvrthodinu něco jiného, na co si vezme pochopitelně nový talíř, za chvilku neví, který byl jeho, tak si vezme ještě další... musela bych to odmývat a to mě ani nehne. Doma servíruju jídlo tak, aby měl každý odpovídající čisté nádobí.

No a nakonec ten megavopruz zvaný čištění grilu! ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.