| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

grilování vlastně nesnáším :-) máme sice dům se zahradou a gril vlastníme a párkrát jsem se hecla grilování udělat...jenže nejlepší maso se dle mě musí předem naložit, pak zelenina, sýry, pečivo atd. a než to člověk všechno připraví je to hafo práce. Pak ještě připravit gril a samotné grilování - mám tu smůlu, že můj muž není z těch co si nechá vše připravit a pak to teda upeče, on ani nepeče. Případný benefit v podobě tácků, které pak spálíme (i když vše ostatní krom masa je stejně v nádobí) je 3x přehlušen smradlavým prádlem a vlasy, protože naše holky se vždy v uhlíkách hrabaly, napalovaly si klacíky atd. a pak byl boj, aby si myly vlasy než půjdou do peřin atd.
Takže hafo práce, smradu ...
pozvání na grilovačku neodmítám, grilované jídlo mi chutná, ale sama se holt do toho nepouštím. Buřty ráda, ale vystačím si jednou do roka na čarodějnice případně jiné akci, doma ze stejných důvodů oheň nezapaluju i když čumět do ohně mě moc baví. Letos v létě na kempování proběhly i ty buřty i to čumění do ohně a čím míň to mám, tím víc jsem si to užila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.