| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jedna ségra párkrát pomohla, další dva mají pocit, že jsem největší zlo, co mohlo rodinu potkat. Kde k tomu došli, netuším. Ta ségra, co se u něj se mnou střídala v nemocnici, byla MOJE ségra. Ta nám taky hodně i se švagrem pomohla finančně, dělala mediátora mezi mnou a MM rodinou...
Největší sranda byla hláška švagrovy přítelkyně. Holka, o které jsem tu určitě někdy psala, protože jsem ji měla jako vlastní dítě, denně k nám chodila, psala jsem s ní úkoly, doučovala ji, dala jí klíče od domu, když jsme nebyli doma, aby se u nás mohla zašít..., se dala dohromady s MM bráchou. Když byl MM po úrazu, byla 2x s tchyní v nemocnici (vzala ji autem, protože tchyně má do okresního města debilní spojení a ona tudy jezdila za rodiči do naší vesnice. Ještě byla jednou v nemocnici se švagrem navštívit MM. Tak tahle osoba mi za celou dobu ani jednou nezavolala, aby se zeptala, jak mi je, zatajovala, že sem jede, když sem chtěla tchyně něco poslat nebo přijet mi pomoct na zahradu a pod. Jednou jsem se se švagrem pohádala, když nadával, že jsem si vymohla manželovu nesvéprávnost a navíc donutila tchány, aby nám dali vozík dřeva. Řekla jsem jim svoje. Druhý den, když jsem byla v práci, volal švagr MM, že se mnou nemá být, že jsem hnusná, jeho drahá se ze mě zhroutila. Přišla jsem domů z práce, MM mi to povyprávěl, vzala jsem psa a když jsem vylezla před dům, zrovna tato zhroucená osoba projela kolem autem. Natáhla jsem krok, abych ji odchytila u auta, než zaleze do baráku. Zeptala jsem se jí, jestli jsem byla fakt tak zlá, že se zhroutila. A prý ano. Tak jsem jí řekla, že si myslím, že se spíš zhroutila z toho, že slyšela pravdu. Že když ona mě potřebovala, věděla, kde bydlím, ale když jsem já na tom byla blbě, ani jednou mi nezavolala. Na to ona, že kdybych věděla, proč mi nevolala, určitě bych to pochopila.
Já: "Tak mi to teda řekni teď, fakt mě to hodně zajímá."
Ona: "Víš," (vzdych) "ty si neumíš představit," (hluboký vzdych) "jak mi bylo, když jsem za ním pořád musela jezdit do nemocnice." (Vzdych, vzdych) "Jak hrozné bylo ho v té nemocnici vidět."
To mi fakt spadla brada. Opět náznaky, jak já bezcita si neumím představit hlubokou bolest citlivé osoby. No, poslala jsem ji do prd.le s tím, že není normální, pokud chce tvrdit, že pro ni ty 3 návštěvy u cizího chlapa, byly těžší než pro manželku a matku jeho tří dětí. Mmch. má SŠ ošetřovatelství a pečovatelství.~t~~v~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.