| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Včera završeno úsilí poslední doby, na Noc vědců jsme otevřeli veřejný coworking, klaplo to báječně, účast cca 250 lidí, teď ještě aby vše podobně pokračovalo:-). O půl jedné jsem dorazila domů, do dvou do rána jsem kafrala s kamarádkou, která u nás přespávala s bandou pomáhající omladiny. Ráno tedy zas po delší době velká snídaně pro 10 lidí. Dopoledne mne syn vytáhl na letiště a koukli jsme se na život s nadhledem, bylo to úžasný. Slíbila jsem oběd i novorodince dcery - máme v domě týden a půl zcela čerstvu vnučku. Takže rychlovka, vývar z mrazáku dodělal manžel než jsem dojela, já kuřecí Stroganov s rýží a zeleninový salát. Uklidila jsem po minulém týdnu pořádně kuchyň, byla jsem furt v čudu a manžel je stále na hromadě, děsně se to vleče:-(. Po pozdním obědě prokrastinuju na netu, hledám kam na prodloužený víkend za 14 dnů - nemáte někdo úžasný typ na ubytko v Amsterodamu nebo Paříži? Manžel sleduje film který mne nebaví a vypadá, že bude pokračovat, večer asi zalezu s knížkou. Ráno vypadnu na delší procházku se psy, taky to už potřebují, k obědu musím něco vymyslet. Odpoledne zkusím postavit barák do pozoru, večer pokud najdu někoho, kdo půjde se mnou bych šla do kina, pokud ne, budu pracovat, mám binec nejen doma ale i v provozní agendě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.