| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi jsem pekna semetrika ~:-D

Za dcerou kdysi chodival hoch okouzlujiciho sarmu, vstupoval s lahvi v ruce (dochazel vlastne pouze na oslavy), kterou odevzdal matince (mne), odchazel se bavit (mravne, spolecensky, a predevsim ve skupine, takze jsem nemusela delat mravnostni policii), a kdyz se vracel domu, podal mi ruku a uprimne dekoval za pozvani i prijemne zazitky. A to prosim od cca 13 let.
Kdyz si dcera privedla jineho, asi jsem projevila tak velke zklamani nad bolestnou ztratou onoho gentlemana, ze to vzala do svych rukou druha dcera. Pozvala si ho na schuzku mezi ctyrma ocima, na niz ho proskolila stran chovani k matce jeho vyvolene, naucila ho, co ma rikat, a vysvetlila, ze mama musi dostat flasku, aby byl jakz takz prijat do rodiny ~t~ No, nebylo to ono, co vam budu vykladat, i kdyz se hoch snazil. Kdyz recitoval, “opravdu jsem se dobre bavil”, bylo mi ho skoro lito. Dotycny vyvoleny dosel castecne rehabilitace, kdyz se ukazalo, ze predchozi okouzlujici gentleman byl “jenom kamarad, mami, a jeste k tomu gay”.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.