| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hezké téma ... po přečtení diskuse bych ráda podotkla, že

- hodnotit nevěstu nebo ženicha podle matky nebo otce/rodiny je za mě největší nespravedlnost, co se může jedinci stát. Kdyby se můj muž ptal doma, zda si mě má vzít vím naprosto jistě, že by doporučení pantáty bylo čistě podle naší rodiny a tudíž bych doporučena nebyla ... no vdaná jsem už 18 let ~;) nejdůležitější přece je jaký je ten člověk sám o sobě i když uznávám, že širší rodina ovlivňuje, ale většinou spíš negativně než, že by zajistila páru štěstí.

- hodně vnímám diskusi jako tu, že nevěsta/ženich má zapadnout do rodiny. Tohle mám teda jinak - oni přece vytvoří vlastní rodinu a nejdůležitější je, aby fungovala ta jejich, zvláště pokud přijdou i děti. To, že si třeba sourozenci myslí, že můj muž je/není ten pravý mi štěstí v manželství nezajistí. Tchánův bratr má takhle celý život ženu, kterou všichni pomlouvají jaká je strašná. Prožila ovšem s bratrem celý život, mají dvě děti, zůstanou spolu do smrti evidentně ... ale celý manželství žije s tím, že si všichni příbuzní myslí jaká je strašná. Přitom konkrétně nikdo nedokáže pojmenovat v čem vlastně.

Dcery nemám ještě na vdávání ale už u nás scéna s chlapcem byla. Chlapec dostal přímou zpětnou vazbu od tchána, pozitivní nebyla ~8~
Chlapci jsem se upřímně omluvila a obě dcery potom dědovi teda rázně vysvětlily, že tohle bylo poprvé a naposledy, obávám se však, že ne... a muž taky není "připravený".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.