| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no kdyby mi muž domů tahal zvířátka, asi by nebyl můj muž - tak dalece moje láska teda nesahá ~t~ ale naštěstí jsem si vybrala muže kompatibilního a podobné tendence nemá ~:-D
máme doma jen pavouky a s těmi máme dohodu, že nic jiného doma nebude - s výjimkou molů, kteří nás občas poctí nevítanou návštěvou, se tito pavouci vypořádají se vším, co by k nám snad přiletělo... za to je necháváme být, jen občas zlikvidujeme viditelné pavučiny :-)
koníčkem mého muže je randál doprovázený divnými zvuky, připomínajícími dávení, dušení a zvracení - on tomu říká "tvrdá muzika" ~:-D ovšem používá sluchátka, takže tím nikoho neobtěžuje ~R^ jezdí na festivaly, občas na koncerty - v tom ho podporuju, občas ho někam vezu, občas vyzvedávám, jednu dobu jsem s ním dokonce jezdila na brutal assault, to se mi moc líbilo, bydleli jsme v penzionu ve velichovkách, každý den jsem ho odvezla do josefova a vyrazila po okolí na výlety, v noci zavolal, vyzvedla jsem ho v josefově a odvezla do penzionu... teď už si našli nějaké ubytování v místě, takže už s ním nejezdím, naopak ho předávám jeho kamarádovi, se kterým máme mého muže ve střídavé péči ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.