| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My jsme se s mužem vzájemně zaujali při společném hraní fotbalu. Pak jsme si začali povídat a objevili společného koníčka - přírodu. Následně jsem ho seznámila s mým psem. Ten umřel, tak mě vezl pro nové štěně. Následně jsem ho seznámila s mým králíkem. Pak mě vzal s sebou na ryby. Já ho vzala na rockový koncert. Společně jsme šli do kina. Ukázala jsem mu, jak kreslím. Vařili a jedli jsme naše oblíbená jídla a postupně vzájemně obohacovali jídelní repertoár - o zvěřinu, o víno, o sýry, o vnitřnosti... Šli jsme do lesa na houby a postupně rozšiřovali repertoár. Jeli jsme spolu na výstavu psů. Jeli jsme spolu na výstavu drobného zvířectva. Já něco zasadila, on něco zasel. Pořídila jsem kočku.
Koukali jsme spolu na různé sporty. Šli jsme spolu na fotbal. Chodili jsme se psem na procházky do přírody. Naučila jsem se znát ryby. Pořídili jsme si králíky a slepice. Muž zabije králíka nebo slepici. Škubeme spolu slepice. Myslivec donese zvěřinu, škubeme spolu zvěřinu. Jezdíme na výlety po Čechách. Chodíme do kina, divadla, výstavy, koukáme na artový filmy. Koukáme na animovaný filmy. Posloucháme hudbu. Chodíme. Jdeme si zaplavat. Jdeme si hladit koně. Jedem do ZOO.

No jenom jsem chtěla říct, že tak jak plyne náš společný život, plynou i naše koníčky. Něco jsem mu přinesla do života já, něco mně on. Koníčky jsou ten dobrý základ našeho života. Baví nás podobné věci a rádi je spolu děláme. Máme společný koníček být otevření novým věcem.

Jen si tak občas zanotujem, že jsme rádi, že ten druhý nemá nějaký výkonostní koníček a nepožaduje to po tom druhém. Vlastně mě koníčky hodně udržují ve vztahu. Když mě muž něčím štve ~o~, vždycky si vzpomenu, jak je nám dobře při realizaci našich koníčků ~m~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.