| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose, a právě tohle překrucování faktu zadává příčinu k různým dalším spekulacím. Nikde jsem neuvedla, že jsem o dovolenou nestála. Psala jsem, že to nebylo možné, protože to manžel nedovolil. Pak jsem dodala, že upřímně nyní už ani nevím, co bych na dovolené dělala a jestli bych jí zvládla.
Nikde to nezmiňuji jako své plus. Inka se ptala (naprosto nevhodně), kde na své rostliny beru peníze? Výplatní pásku sem dávat nebudu, tak jsem vypsala pár věcí, které nekupuji a z toho důvodu si pak mohou koupit zmiňované rostliny. Chtěla jsem tím poukázat na to, že to není žádný nadstandard, který by si nemohl dovolit i někdo jiný. Zkrátka nejsem bohatá, i když se to některým možná zdá. Zmiňovala jsem i to, že rekonstruuji svépomocí, abych ušetřila. Práce mě navíc baví. Jsem ráda, když je práce někde vidět. A kolik lidí může v dnešní době říct, že si tyhle práce odvedli sami? Ono když si kominík řekne, že chce za zvýšení komínu a jeho vyvložkování 250k, tak to by musel ten komín být snad ze zlata. Mě to pak stálo 11 800Kč.
Na jednu stranu tu sem tam někdo napíše, že tu nejsou závistiví lidé a na druhou stranu tu pořád někdo zmiňuje, kde jsem na to asi vzala peníze. Osobně jsem hrdá na to, že jsem to dokázala. Nebojím se učit se nové věci. I kdyby to nevyšlo, tak jsem to alespoň zkusila. Když to vyjde, tak hurá. Proč bych ale měla být divná jen proto, že jsem dokázala dát pár kaček dohromady? Nebyly to miliony. Takovou hodnotu to má až nyní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.