| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

díky za všechny odpovědi.... já jsem nad tím přemýšlela, s manželem plánujeme na příští léto DOVOLENOU - že budeme sami dva bez dětí v cizí zemi... a já mám pocit, že jsme na "dovolený" nebyli hrozně dlouho :-)))
Ale je pravda, že pokud člověk za dovolenou považuje to, že vypne, tak to dělám průběžně - v zimě běžky, teď v létě kajak (nebo procházka / túra, ale mám problém s nohama, tak to je to taková sázka do loterie, kolik toho vydržím) - a je pravda, že alespoň jednou týdně, spíš dvakrát, něco takového podnikám... a bytostně to potřebuju...

V generaci mých rodičů se dovolené běžně trávily zavařováním a podobně... to mi přišlo vždycky hrozný - i když - možná si někdo tímhle taky odpočine?

Prázdniny u babičky byly prima, ale teď mi návštěvy rodiny nepřijdou jako "dovolená" - sice člověk unikne pracovním stresům, ale neunikne těm rodinným - nevím, jak to popsat, vztahy máme dobré, rádi se vidíme... ale asi že tam v dospělosti už člověk vidí tu zodpovědnost? Nevím...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.