| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose, to nebylo odsouzení, to byla reakce na nesmyslný komentář, který se opět snažil prohlásit fakta za lež. Co jiného na to napsat? Pro mě to bylo extrémně náročné období. Po několikadenním užívání léku, tuším to byl Furon (nebo tak nějak), v kombinaci s trombofilíí, se to zkrátka stalo. Ostatně už dřív jsem prodělala hlubokou žilní trombózu. Možná s tím měl lékař počítat a varovat mě, když mi lék předepisoval. V noci z pondělí na úterý se mi udělalo zle a probrala jsem se v pátek dopoledne. Neurolog mi vysvětlil, co se stalo a jak rehabilitovat. Říkal, že je zázrak, že jsem to přežila (bez lékařské asistence), ale když už jsem to přežila, tak prostě rehabilitovat a snažit se vrátit k normálnímu životu. Co víc na to říct? Nezmění se to jen proto, že tu nějaký nick napíše, že to bylo jinak. Nebylo. Bylo to přesně tak, jak jsem to minule popsala. A dost mě děsí, že se najdou lidé, kteří z popisu nepoznají mrtvici. Pokud někomu taková změna zdravotního stavu připadá normální, tak by se měl sám dovzdělat, než někomu jinému ublíží svou netečností.
Tvá snaha o manipulaci a podsouvání mi toho, co si já asi údajně myslím, je zbytečná. Znovu opakuješ, jak jiní lidé reagují. Proč si myslíš, že to nevím? Píši, že je rozdíl mezi tím, když se někdo chová slušně a má určité morální hodnoty a tím, když je někdo nezodpovědný a nevychovaný. Zdá se ti, že se chovám hrubě, když se po pár dnech ohradím? No, jiní by to možná udělali už dávno. Nikoho by nebavilo číst takové nesmysly, jako že je jeho život vymyšlený, je to vlastně AI, je to nesmysl apod. Nerozumím vaší tendenci něco zpochybňovat. Někdo si přijde pro radu, tak mu jí dám. Nemám potřebu se v tom šťourat, chtít detaily a stejně pak tvrdit, že to tak určitě nebylo. Proč? Pokud to tak je, tak to člověku může hodně ublížit. Člověk, který si prošel nějakou krizí, často zpochybňuje sám sebe. Nemá dostatečné sebevědomí, aby čelil něčemu dalšímu. Takže ano, beru to jako útoky na mou osobu, protože mi to ubližuje. Upřímně jsem uvedla, na co se kdo zeptal. Arogantní a bezohledný přístup některých se už ale vydržet prostě nedá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.