| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Saam, ahoj ~x~.

""To jsem uklidila ja, byla to tezka prace na moc hodin a kdo se ted opovazi tady neco rozdrbat a hned neuklidit, plati pokutu!""

To je boží :-).

Mně volala jedenáctiletá, když jsem byla pracovně mimo město, jestli máme droždí. Ptala jsem se, jestli potřebuje vědět ještě něco, a prý ne, ne. Pak mi volala, že hotovo, a kdy přijedeme. Po návratu stál na lince plech kynutých šneků, nikdy dřív je sama nedělala a podotýkám, že nemáme kuchyňský robot, takže těsto uhníst pěkně vařečkou a pečicí papír odmítá používat, protože "babička ho taky nepoužívá" (moje maminka pečpapír spokojeně ignoruje).
Potud super, a kuchyň...uklizená!
Jenže pak jsem zjistila, že v úklidu má prsty druhá babička ("šla jsem se na ni podívat a ona měla upečeno, tak jsem jí pomohla ukldiit, aby toho neměla moc") ~:-D.
Krásný mezigenerační přenos, tatínek nebyl doma, tak mu dala kousek do mrazáku, aby to bylo po rozmražení čerstvé.

Jako někdy mám pocit, že jsou to mimoňci, ale když mají prostor (a chuť ~t~), tak umí, něco jsme jim předali.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.