| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stará huso, jo, něco na tom bude. Já jsem bývala hodně nemocná jako dítě, v dospělosti už prakticky vůbec, obvykle mám tak jednou až dvakrát za rok rýmu, někdy ani to ne. Neschopenku jsem neměla nejmíň 16 let, co je syn na světě. Manžel byl jako dítě taky dost často nemocný a občas i potom v dospělosti.
Náš syn je v tomhle zvláštní úkaz - odmalička je nemocný úplně minimálně, poprvé snad v 5 letech s angínou, pak ještě dvakrát a od cca 9 let nic. Jednou za čas rýma, nebo taková ta lehčí virozka, většinou konec léta, začátek podzimu, když se ochladí. Ani ve školce moc nechytal nemoci, nikdy neměl zánět ucha, nebo průdušek, ani laryngitidu, ani žádnou pátou, nebo šestou nemoc, jen ty neštovice. Nepovinná očkování nemá téměř žádná. Jen klíšťovku a teď jsme dávali meningokoka. Dokonce ani vši ve školce ani ve škole nikdy nechytil. A navzdory tomu, že měl dlouho dudlík a jako malinký často usínal s flaškou mlíka v puse a sladkého spořádá celkem dost, tak doteď nemá ani jeden zubní kaz a nikdy neměl ani na mléčných zubech.
Netuším po kom zdědil takovou dobrou imunitu, ale jsem za to fakt moc vděčná~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.