| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ono to asi vypadá sportovneji než to skutečně je. ~:-D

Jako, je fakt, že do naši dodávky nesmíme ztloustnout ~;). Někdy mám pocit, ze se v ni prolínáme jako ty lávové lampy, co byly moderní za sociku. Když se nahřaly, tak třeba červená stoupala nahoru, bubliny se dělily, prolínaly s bílou “vodou”.. pamatujete? Stoupalo to ode dna. Tak my dva se tu spolu taky takhle proliname. Je přesně určené, kde kdo je, když někdo vaří, když jde do lednice, když meje nádobí.. když jde do sprchy. A specielne mě, zbrklou osobu, to učí hodně myslet na svůj pohyb, abych : hlavou neflakla do lampicky, stropu v nižší části, nevylila hrnec apod. Je to mentální trénink.

Miluju na tom to potkávani s lidmi. Momentálně jsme se spřahli s dvěma Italy, manželé z Mantovy v podobném věku. Potkali jsme se náhodně, ale teď, zbytek cesty už plánovitě jedeme na stejná místa, byli jsme spolu na večeři, 2x jsme dostali babovku.. Asi nám oni i jejich pes v životě zůstanou. ~:-ϡ plus další a další.

Taky mi to naučilo neřešit, co bude, ale nechat vše žít. Díky tomu vidíme místa, která si nás najdou, uprostřed hor, na samotach, kam jedeme za nějakým účelem , který se pak třeba vlivem okolnosti nějak promění.. Pro mě to je velká změna, tak do 35 jsem potřebovala mít přesný plán na den, týden..

Máme neustálé téma, zda si tohle naše auto, které je dokonale vymyšlené, spolehlivé a báječné nechat, protoze je menší, nebo ho vyměnit za větší. Což je lákavé při dnech, kdy prší a nemáš kde co usušit, ale zas ta větší auta jsou od pohledu auta pro kemping, nevjedou všude a někde moc trci a dráždí. My můžeme spát vcelku kdekoliv a kolemjdoucí neví, zda tam běžně parkujeme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.