| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, možná že už nepatří tématicky, jelikož dceři je dvacet. Ale dospěle se rozhodně nechová. Pokud by zde měl někdo typ na dobrého psychologa i pro mě, nebo pro obě. Dcera je neskutečně líná, což jí vysloužilo druhý reparát, drahé doučování jsme s ex platili a třeťák nakonec ustála. Nyní ve čtvrťáku, je jí dvacet let a známky od začátku roku samé 5. Ale řeší maturitní ples, vybrala si šaty neokázalejší jaké tam měly a půjčovné drahé jak za nové. Prý si na ně vydělá na brigádě. Chce být za hvězdu. Já nerozumím tomu, že se bude cítit jako hvězda, když bude propadat? Nyní řeší autoškolu, a do toho další 5. Řekla mi, naptám se tě, jestli ji mohu dělat, jsem dospělá, tak ti to oznamuji. Rady jako pošlete ji na pracák nefungují, na vše má odpověď typu, měla bys mne jako matka podporovat a ty mne shazuješ. Já sama nevím, jak s ní komunikovat, jak k ní přistupovat. Vidím jak kašle na učení, jak se jen vymlouvá a do toho řeší maturitní ples???? Já ještě k tomu v přechodu, psychicky nic moc a do toho tohle, odnáší to mladší dcera, když jsem na nervy. Vím, že jsem udělala spoustu výchovných chyb, dcera byla ve střídavce, lecos jsem ji asi ulehčovala. Nyní však bojujeme a já nevím, jak žít s ní v jednom bytě a nezbláznit se. A není to jen o učení, jde i o jiné věci. Například má zakrslého králíka. Není schopna se o něj pořádně starat. Nevadí jí, že to zvíře nemá vodu, má plný záchod. Musím jí to připomínat, někdy to za ní i dělám, nenechám zvíře trpět.Nepopřeje mi třeba k svátku ale o svém mluví měsíc dopředu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.