| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

::kde na to beres cas?

Tak postupně. Internista/praktik zjistil cukrovku a odeslal na diabetologii. Postupně jsem se dostal na intenzifikovaný inzulinový režim. Během zahraničních projektů jsem měl náběh na infarkt (Paříž) - dost běhání po kardiologii, zápal plic (Athény) - přes měsíc v PN a růži v noze (Lisabon). Během toho Lisabonu jsem přišel o cit v několika prstech na ruce a odtud neurologie. Předtím, po léčení sérií ATB v Athénách mi půl roku poté propukl autoimunitní střevní zánět - asi UC. Půl roku doma a v nemocnicích. Diabetolog chce pravidelně oční a nefro, protože v mládí jsem měl zánět ledvin. Občasné záněty MC - urologie. No a když jsem se z toho sypal a díky šílenému dětství, psychiatrie.

Mnoho z kontrol a předpisů funguje po telefonu. Ale tak 1/2 léků je vitálně důležitých a ty mi někdo předepsat musí. A při výpadcích jsem to poznal.

Když nebudu mít inzulín, budu mít za chvíli glykemii 20. Když nebudou léky od GE, tak se ten autoimunitní proces sám rozjede. Když jsem někdy zapomenul na AD, tak jsem to po pár dnech moc dobře věděl. Pokud jsem chtěl cit v rukou a nikoli bolest, tak jsem do sebe musel ládovat B od neuro a gabagamu proti periferní neuropatii. Atd...

Ta obezita to jenom komplikovala, protože prostě jsem ty nervy kompenzoval jídlem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.